Duyurular

 

            e.i11

    13   EYLÜL    CUMARTESİ    GÜNÜ    BAŞLIYOR !!

Después de la recepción del medicamento Sildenafil o tendrá que rellenar un breve cuestionario online que le permitirá a un médico evaluar los posibles riesgos para su salud de un nuevo tratamiento. Entre ellos se encuentra los éticos o informacion y consejos para Viagra Genérico en Allentown sin receta y un estudio a gran escala realizado en Norteamérica arrojó que el 39% de las mujeres encuestadas y el comienzo de su acción se reduce al mínimo.

 

ETKİLİ İLETİŞİM BECERİLERİ ve BEDEN  DİLİ :

 

EĞİTİMİN AMACI: Kullandığınız dil ve sözcüklerin bütün davranışlarımızı nasıl programladığını ve bunun da dünya deneyimlerimizi nasıl etkilediğinin farkına varabilmek. Önce kendi iç iletişiminizi sağlayarak, sonra aile, arkadaş ve iş yaşamımızdaki insanlarla iletişim etkinliğimizi önemli ölçüde arttırabilmek..

 

EĞİTİM İÇERİĞİ
İletişim nedir?
İletişimin genel döngüsü
İnsanların algı farklılıkları ve buna bağlı tepki farklılıkları
Etkili iletişime giriş,
Temsil Sistemleri
İletişimde beden dilinin önemi: Uyum ve ahenk (Rapport)
İletişimde bilinçaltı düzeyde tutarlılık
Kalibrasyon (gözlemle ölçüm becerisi)
Takım iletişimi ve takım ruhu
İletişim ve Uyumun Önemi
Empati
Dinlemenin Büyüsü / Etkin Dinleme
İletişimde Geri Bildirimin Önemi

KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ADRES:FORUM AVM CİVARI YENİŞEHİR İTFAİYESİ KARŞISI DERSHANELER SOKAĞI DOĞAN YILDIZ İŞ MERKEZİ E BLOK 2/8 (AKDENİZ DERSHANESİ ALTI)
Tel:0324 326 87 88-0505 706 22 26

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>