. Ayber Altunkaya ( Diksiyon Eğitmeni )

1972 Yılında Adana’da doğdu. Liseyi İstanbul’da, Üniversite eğitimini Ç.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamladı. Adana Kız Teknik Olgunlaşma Enstitüsünde eğitmen olarak çalıştı.

2002 yılında Kişisel Gelişim Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Bu alanda İstanbul LCC Eğitim Merkezinden, Z Yönetim ve Danışmanlık Şirketinden ve birçok eğitim kurumundan, sitilistlik, mankenlik ve zarafet, yönetici asistanlığı, diksiyon konularında eğitmenlik eğitimleri aldı.

NLP Practitioner, Hipnoz Practitioner & Master,Master Kuantum Düşünce Tekniği, EFT(Duygusal Özgürleşme Tekniği),  Etkin ve Anlayarak Hızlı Okuma, Reiki Master, Etkin İletişim, Sunum Becerileri, Beden Dili, Satış Psikolojisi ve İkna Yöntemleri, İmaj Yönetimi, Yönetim ve Liderlik, Stres ve Öfke Kontrolü, Zaman Yönetimi eğitmen eğitimleri aldı. İstanbul İpek Darga’dan Yoga Eğitmenliği eğitimi aldı.

Bu konularda kişisel olarak politikacı ve siyasetçilere, seçim dönemlerinde Milletvekili ve Belediye Başkan adaylarına, üst düzey şirket yöneticileri ve çalışanlarına, banka yöneticileri ve çalışanlarına,  doktorlara, öğretmenlere, üniversite öğrencilerine, kariyerlerini geliştirmek isteyenlere, kurumsal olarak ise şirketlere, Adana ve Mersin Barosu Avukatlarına ve Stajyer Avukatlarına kişisel gelişim eğitimleri vermektedir.