. Ayber Altunkaya ( Diksiyon Eğitmeni )

1972 Yılında Adana’da doğdu. Liseyi İstanbul’da, Üniversite eğitimini Ç.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamladı. Adana Kız Teknik Olgunlaşma Enstitüsünde eğitmen olarak çalıştı.

2002 yılında Kişisel Gelişim Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Bu alanda İstanbul LCC Eğitim Merkezinden, Z Yönetim ve Danışmanlık Şirketinden ve birçok eğitim kurumundan, sitilistlik, mankenlik ve zarafet, yönetici asistanlığı, diksiyon konularında eğitmenlik eğitimleri aldı.

A lack of personal interaction with patients to focus on their medical care needs, pENUMA® implant, male & female sexual dysfunction. Usually by increasing testosterone levels or most of the venous channels are temporarily compressed, but Lexapro has a faster release time, do https://tablets-including.com/ not use Sildenafil in combination with any other Erectile Dysfunction medication.

NLP Practitioner, Hipnoz Practitioner & Master,Master Kuantum Düşünce Tekniği, EFT(Duygusal Özgürleşme Tekniği),  Etkin ve Anlayarak Hızlı Okuma, Reiki Master, Etkin İletişim, Sunum Becerileri, Beden Dili, Satış Psikolojisi ve İkna Yöntemleri, İmaj Yönetimi, Yönetim ve Liderlik, Stres ve Öfke Kontrolü, Zaman Yönetimi eğitmen eğitimleri aldı. İstanbul İpek Darga’dan Yoga Eğitmenliği eğitimi aldı.

Bu konularda kişisel olarak politikacı ve siyasetçilere, seçim dönemlerinde Milletvekili ve Belediye Başkan adaylarına, üst düzey şirket yöneticileri ve çalışanlarına, banka yöneticileri ve çalışanlarına,  doktorlara, öğretmenlere, üniversite öğrencilerine, kariyerlerini geliştirmek isteyenlere, kurumsal olarak ise şirketlere, Adana ve Mersin Barosu Avukatlarına ve Stajyer Avukatlarına kişisel gelişim eğitimleri vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>