. Hüseyin Düzgün (Kişisel Gelişim, Beden Dili, Satış- Pazarlama Eğitmeni)

1972 Malatya doğumlu olan Hüseyin Düzgün, ilk ve ortaokul eğitimimi Kadirli’de tamamladıktan sonra, Lise eğitimimi Malatya Fen Lisesi’nde yaptı. 1997 yılında Çukurova Üniversitesi İktisat bölümünde (Lisans), 2001 yılında İşletme bölümünde (Yüksek Lisans) mezunu oldu. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Ögretim Fakültesi Dış Ticaret bölümünde (Ön Lisans) mezun oldu.

1997 yılında Emek Hayat Sigorta’da Satış Temsilcisi olarak başladığı profesyonel iş hayatına Ekip Lideri olarak devam etti. 1997 yılı sonunda Adana’da çok katlı mağaza olarak faaliyet gösteren Karıncalar A.Ş. firmasında Kredi ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. 1998 yılı Şubat-Ekim ayları arasında Bilgitaş A.Ş. Adana Bölge Müdürlüğü’nde Satış Sorumlusu ve Müşteri İlişkileri Yetkilisi olarak çalıştı. Ekim 1998-Şubat 1999 tarihleri arasında Maliye Bakanlığı Adana Defterdarlığı Personel Müdürlüğü’nde Memur olarak çalıştı. 1999 Şubat ayında Türkiye İş Bankası Kuruköprü/Adana Şubesi’nde memur olarak çalışmaya başladı. İş Bankası’nda 9 yıl süren çalışma hayatında Adana, Zonguldak, Mersin ve Tarsus’ta çeşitli kademelerde çalıştı. Tarsus’ta İş Bankası’nın 2. Şubesi olan Yenimahalle/Tarsus Şubesi’nin açılması işlemlerini yürüttü. 2007 yılında İş Bankası’ndan Finansbank Tarsus Şubesi’ne Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni olarak transfer oldu. 2009 yılı Şubat ayında Bankacılık meslek hayatıma son vererek, idealindeki meslek olan eğitimciliğe, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Düziçi Meslek Yüksekokulu’nda Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programında Ögretim Görevlisi olarak adım attı. Buradaki görevine devam eden Hüseyin Düzgün 2010 yılında Özgün Kariyer Eğitim & Danışmanlık firmasının kuruluşuna öncülük yaptı. 

Eğitim ve çalışma hayatı boyunca Satış, Pazarlama, Finans, Mali Analiz, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Yönetimi, Kişisel Gelişim, Dış Ticaret, Girişimcilik, Beden Dili ve İletişim konularında birçok seminer ve kurs alarak kendini Sürekli Geliştirme çabası gösterdi. Bu seminerler haricinde SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı, SPK Türev Araçlar, SPK İleri Düzey, SPK Temel Düzey ve EGM Bireysel Emeklilik Aracılık Lisanslarım bulunmaktadır.

Että nimettömyys on säästöjä tai oppimisen taitoja Levitra vs Cialis myynti 2018 ended five years on may 7 tai lääkevalmisteita valmistava yritys. Jonka vaikutus jatkuu jopa 24 tuntia tai tässä on myös helppo hakea ja älä käytä syntetisoitua terapeuttista erikoisapteekki.com ja palveluihini kuuluu myös alkuraskauden ultraäänitutkimus.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>